Відгуки

 • Оператори та водії

  В’ячеслав 38

  Добрий день, мене звати В’ячеслав. Хочу розказати про компанію JUNIJA Jobs котра офіційно влаштувала мене на роботу в Євросоюзі, а сама в Словаччині, а також допомагала на всіх етапах створення виду на проживання у цій країні. Все це було зроблено безкоштовно, без жодних витрат з мого боку. Дякую компанії JUNIJA Jobs!  
 • Фахівці

  Андрій, 39 р.

  Завдяки JUNIJA Jobs я вже півроку працюю будівельником в будівельній компанії в Німеччині. Процес оформлення документів довготривалий, адже оформити німецькі дозвільні документи на роботу може не кожен. Проте в  JUNIJA Jobs оформили весь пакет документів професійно і я отримав візу. Під час оформлення документів я мав нагоду покращити свої знання німецької мови на курсах. Роботою я дуже задоволений, адже працюю офіційно і отримую велику заробітну плату.  За хороші показники роботодавець планує мене підвищити. Планую тут працювати надалі і дуже вдячний агенству за виконану роботу.
 • Фахівці

  Петро, 47 років

  Коли я почув про можливість офіційного працевлаштування від JUNIJA Jobs у Німеччині, звичайно, я віднісся до цього з підозрою та невпевненістю. Тому що всі варіанти, які мені до цього пропонували були надто ризиковані та нелегальні (“відрядження” по польській візі або по біометрії). В роботі агенції  зрозуміло та професійно пояснили весь довготривалий процес. Всі мої документи менеджери опрацьовували та готували для подачі німецькою мовою самі. JUNIJA Jobs організувала курси німецької мови для нас поки ми чекали результатів. І ось, коли через декілька місяців в мене на руках був річний офіційний дозвіл на роботу в Німеччині, я зрозумів, що скориствася послугами найнадійнішої агенції. Зараз я працюю в Раштаті, Німеччина. Продовжую вивчати німецьку мову (курси проплатив роботодавець). Але найголовніше є те, що я працюю по спеціальності, вдосконалюю свій досвід механіка згідно європейських стандартів. Рекомендую цю агенцію усім!  
 • Оператори та водії

  Марина, 37 років

  Хочу висловити свою подяку агенціїї Junija Jobs за можливість працювати у Словаччині оператором на конвеєрній лінії. Я разом з іншими людьми поїхали на автозавод. Дана робота не з легких, але за неї я отримала оплату в рази більшу, ніж звикла. Для мене це була  можливість працювати офіційно на території Словаччини.Усі організаційні моменти по виготовленню документів менеджери JUNIJA Jobs зробили замість мене, швидко та професійно.
 • Оператори та водії

  Василь 27 років

  Привіт, мене звати Василь, я працюю в Словаччині водієм автонавантажувача. JUNIJA Jobs допомогла мені знайти роботу. робота не важка і досить цікава. Нам забезпечили житло з хорошими умовами, а також надають безкоштовний проїзд та талони на харчування.Великим плюсом роботи є те, що працюємо офіційно. Ми з товаришами безпечно працюємо без страху перевірки  та депортації. Тому роботою я задоволений! На вихідні відвідуємо столиці Братиславу або Відень. Знайомимось з європейськими містами
 • Догляд за пристарілими

  Валентина 45 років

  Хочу залишити свій відгук щодо роботи, яку мені підібрали в Junija Jobs. Вже півроку працюю доглядальницею в пансіонаті для хворих (здебільшого хворобою Альцгеймера). Цю роботу я обрала сама, адже вже маю досвід аналогічної роботи в Чехії. Під час оформлення документів я вивчала німецьку мову та згодом виїхала до Австрії. Працюю позмінно. В даній країні заробітна плата є однією з найбільших в Європі в такій сфері. То ж саме цим я і задоволена. Адже маю можливість не тільки забезпечити себе, але і допомогти своїм дітям.
 • Сезонна робота

  Сергій, 20 років

  Я – студент. Шукав роботу за кордоном на період канікул у ВУЗі. І звернувся до Junija Jobs. Перше, що мене запевнило, що тут не «кидалово» це те, що послуги агенції є безкоштовними. Працював помічником на кухні у зимовий сезон. Мав нагоду поспілкуватись німецькою мовою.Також в контракті я бачив всі умови, за якими я їду працювати, то ж попереду у мене не було жодних несподіванок. Вчу і вдосконалюю німецьку, щоб обов’язково повернутись на наступний рік. Дякую
 • Сезонна робота

  Вікторія та Олексій.

  Ми з чоловіком дуже хотіли працювати за кордоном. Знайомі порадили нам звернутися до Junija Jobs, так як вони вже їздили через це агенство і залишилися задоволеними. Так як ми ніколи раніше не працювали за кордоном, менеджер порадила нам нам «спробувати себе» на сезонних роботах. Ми обрали роботу у теплицях з вирощування квітів. Спочатку було досить важко, але згодом ми вже звикли до роботи і виконували її добре. Ми заробили немалі кошти, тому плануємо їхати знову. Тому що, в Україні таких грошей за короткий термін ми не заробимо ніколи. Дуже вдячні агенству JUNIJA Jobs.
 • Догляд за пристарілими

  Олеся, 36 років

  В Україні я працювала довгий час медсестрою. Але оплата праці була така, що на неї важко «вижити» не те, щоб ще й відкласти гроші. Тому я вирішила поїхати за кордон і почала пошуки надійного агенства, де підберуть мені роботу, можливо, навіть і за фахом. Я знайшла оголошення від Junija Jobs про те, що потрібні медсестри для догляду пристарілих в Австрії та Німеччині. Передзвонила і уточнила всю інформацію. Проте, дуже переживала, щоб мене не відправили  невідомо куди і т.д. Мої страхи розвіяли тоді, коли мені сказали, що працевлаштування є безкоштовним і те, що я можу підтягнути свої знання німецької мови на курсах, які вони ж і організовують. Я підписала контракт, отримала візу і виїхала в Австрію працювати. Робота в будинку пристарілих мені сподобалася, адже тут все набагато сучасніше, ніж в Україні. Графік роботи дозволяє не відривати себе від своєї сім'ї на довго. Оплата праці тут надзвичайно висока, тому я планую продовжувати контракт і працювати тут і надалі.

Агенція з працевлаштування за кордоном JUNIJA Jobs, турбується про клієнтів, як під час процесу працевлаштування, так і в період роботи наших клієнтів безпосередньо в обраній Країні. Нам безпосередньо відомо про перебіг справ кожного кандидата і його поточні робочі умови. Наші менеджери тримають постійний зв’язок з працівниками і в разі потреби допомагають з вирішенням робочих нюансів.

Наші клієнти, що скористались послугами JUNIJA Jobs поділились відгуками про роботу за кордоном. Оскільки робота за кордоном для кожної людини, це свій персональний досвід та шлях до фінансового благополуччя, ми з радістю готові Вам надати коментарі та враження наших працівників з описом конкретних робочих місць, умов праці, проживання, доїзду та систем соціальних пакетів, які JUNIJA Jobs гарантує кожному клієнту. Відгуки та фото з місць роботи допоможуть Вам не вагатись зі своїм вибором і звернутись до нас, бо ми турбуємось про наших кандидатів!

Дізнатись більше можна за телефоном:

032 243 86 60 Або введіть свій номер і ми вам перетелефонуємо