Важлива інформація

Вибери свій правильний та безпечний шлях

Серед великого вибору агенцій з працевлаштування за кордоном Вам потрібно обрати ту, якій Ви можете довірити вибір місця роботи та максимально спростить для Вас цей трудоємкий процес. Саме такою агенцією для Вас є JUNIJA Jobs.

Запрошуємо Вас поспілкуватись з нами в телефонному режимі (скайпом чи вайбером) або завітати до нас в офіс у Львові або Мукачеві і ми проконсультуємо по всіх питаннях, що стосується Вашого майбутнього працевлаштування за кордоном. Ми пропонуємо Вам чотири європейські країни з високим рівнем життя, стандартами та стабільним доходом.

На нашій співбесіді ми підберемо потрібну вакансію, попередньо вивчивши Ваші документи та відповідно до Вашої освіти та попереднього досвіду роботи.

Так як процес отримання дозволу на роботу чи робочої візи  відрізняється у кожній країні, тому більш детальні вимоги до документів ми Вам розкажемо після вибору певної вакансії.

Ми аналізуємо Ваші можливі шанси для отримання бажаного результату. Для цього ми робимо запити у різні іноземні установи, опрацьовуємо, готуємо (переклад на іноземну мову, нотаріальне завірення, заповнення анкет та заявок, виготовлення апостилю на оригінали документів) та організовуємо подачу документів для Вашого офіційного працевлаштування за кордоном. При потребі ми організовуємо трансфер (доїзд) для подачі Ваших біометричних даних (відбитків пальців). Процес очікування може тривати довший час, і ми пропонуємо Вам та сприяємо  використати його для вивчення іноземної мови або для професійного самовдосконалення. Це Вам полегшить адаптацію в новій країні.

 

Після отримання офіційного дозволу на роботу Ви підписуєте договір з працедавцем та успішно розпочинаєте Вашу роботу за кордоном. Для цього ми організовуємо доїзд, зустріч з  представниками роботодавця та поселення.

Але на цьому нашу допомога на закінчується. Наші менеджери завжди допоможуть Вам, якщо потрібно вирішити певні проблеми під час перебування за кордоном. Тому з нашого боку Ви відчуваєте підтримку на всіх етапах нашої спільної роботи.

Процес працевлаштування

 • Дзвінок

 • Перегляд документів

 • Співбесіда

 • Оформлення документів

 • Офіційна відповідь

 • Виїзд та робота в обраній країні

ПІДТРИМКА ПІД ЧАС УСЬОГО ПРОЦЕСУ

Важлива інформація та питання

 1. У Вас є ліцензія?
  Так, у нас є ліцензія Мінсоцполітики України і ми працюємо офіційно.
 2. Скільки часу займає оформлення документів?
  Залежно від обраної Вами країни. Так як специфіка оформлення документів у кожної країни різна. Для докладної інформації зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.
 3. Які гарантії працевлаштування в Вашому агентстві?
  Ми - ліцензоване агентство, яке працює виключно на законних підставах. Гарантією працевлаштування є підписання контракту з працедавцем.
 4. Які додаткові витрати мене чекають?
  З додаткових витрат, Вам потрібно взяти з собою гроші на харчування і Ваші дрібні витрати в перший місяць проживання.
 5. Чи можу я їхати зі своїм цивільним чоловіком / дружиною?
  Так, можете. Ми підберемо вакансію, куди можуть їхати і працювати разом сімейні пари.
 6. На який період роботодавець гарантує мою роботу і перебування в Австрії, Німеччині, Словаччині?
  Ми гарантуємо довготермінове працевлаштування з правом пролонгації. Початкові терміни завжди вказані в контракті.
 7. Чи можете ви допомогти мені з орендою житла в країні працевлаштування?
  Так, всім працівникам  ми пропонуємо житло.
 8. Яким чином відбувається оплата за ваші послуги?
  Ми - ліцензоване агентство, яке працює виключно на законних підставах. Наші послуги з пошуку вакансії - БЕЗКОШТОВНІ.
 9. Які вакансії мені підійдуть, якщо мій рівень англійської / німецької – нижче середнього?
  У нас є безліч вакансій, які ми можемо Вам підібрати, то ж зверніться до наших менеджерів за кваліфікованою консультацією і ми обов’язково оберемо саме ту, яка Вам підходить.
 10. Що робити, якщо у мене немає закордонного паспорту?
  Для виїзду за кордон громадянин України повинен мати біометричний закордонний паспорт. Зверніться у міграційну службу для подачі документів і оформлення закордонного паспорту.
 11. Яким чином я можу бути впевнений, що мене працевлаштують?
  Наша компанія виступає гарантом підписання офіційного контракту між працівником та роботодавцем. Підбір вакансій для Вас є безкоштовним, то ж ніяких ризиків для Вас немає.

Дізнатись більше можна за телефоном:

+38 032 243 86 60 Або введіть свій номер і ми вам перетелефонуємо