Отримай достойну оплату за те, що вмієш

Фахівці

ВПЕРШЕ в Україні JUNIJA Jobs – агенція з працевлаштування за кордоном проводить пошук кандидатів для офіційного працевлаштування у Федеративній республіці Німеччина та Республіці Австрія  для висококваліфікованих та вузькопрофільних спеціалістів.

Ми допоможемо вдосконалити Ваш попередній досвід та здобути нові знання у своїй професії для більш оплачуваної спеціальності, вибрати правильний розвиток кар’єри, вивчити іноземну мову.

При важливій підтримці наших іноземних партнерів ми надаємо громадянам України комплексну допомогу в легальному працевлаштуванні з отриманням робочої візи. Ми гарантуємо  висококваліфіковану та комплексну допомогу при оформленні необхідних документів для цього трудомісткого процесу.

Подати заявку

Ваші обов’язки

 • виконувати обов'язки згідно трудового договору

 • дотримання робочого графіку працедавця

 • самовдосконалення та додаткове навчання

 • бути націленим на результат

Наші вимоги

 • Громадяни України віком від 25 років
 • Закінчена професійна освіта
 • Закінчена середня освіта (Загальний час навчання від 13 років, включаючи навчання в школі)
 • Досвід роботи за фахом (офіційний запис від 3 років за спеціальністю)
 • Відповідальність
 • Організованість
 • Бажання навчатись
 • Відсутність судимості

Ми пропонуємо

 • Офіційне високооплачуване працевлаштування у Німеччині
 • Підписання трудового договору
 • Оформлення всіх Ваших відповідних документів та їх супровід
 • Забезпечуємо проживання та повний соціальний пакет
 • Вивчення німецької мови

Допомагаємо

 • Визнання української освіти за кордоном
 • Подання документів для отримання робочого дозволу
 • Реєстрація документів у міграційній службі
 • Підготовка документів для отримання візи

Відгуки

 • Фахівці

  Андрій, 39 р.

  Завдяки JUNIJA Jobs я вже півроку працюю будівельником в будівельній компанії в Німеччині. Процес оформлення документів довготривалий, адже оформити німецькі дозвільні документи на роботу може не кожен. Проте в  JUNIJA Jobs оформили весь пакет документів професійно і я отримав візу. Під час оформлення документів я мав нагоду покращити свої знання німецької мови на курсах. Роботою я дуже задоволений, адже працюю офіційно і отримую велику заробітну плату.  За хороші показники роботодавець планує мене підвищити. Планую тут працювати надалі і дуже вдячний агенству за виконану роботу.
 • Фахівці

  Петро, 47 років

  Коли я почув про можливість офіційного працевлаштування від JUNIJA Jobs у Німеччині, звичайно, я віднісся до цього з підозрою та невпевненістю. Тому що всі варіанти, які мені до цього пропонували були надто ризиковані та нелегальні (“відрядження” по польській візі або по біометрії). В роботі агенції  зрозуміло та професійно пояснили весь довготривалий процес. Всі мої документи менеджери опрацьовували та готували для подачі німецькою мовою самі. JUNIJA Jobs організувала курси німецької мови для нас поки ми чекали результатів. І ось, коли через декілька місяців в мене на руках був річний офіційний дозвіл на роботу в Німеччині, я зрозумів, що скориствася послугами найнадійнішої агенції. Зараз я працюю в Раштаті, Німеччина. Продовжую вивчати німецьку мову (курси проплатив роботодавець). Але найголовніше є те, що я працюю по спеціальності, вдосконалюю свій досвід механіка згідно європейських стандартів. Рекомендую цю агенцію усім!  
 • Оператори та водії

  В’ячеслав 38

  Добрий день, мене звати В’ячеслав. Хочу розказати про компанію JUNIJA Jobs котра офіційно влаштувала мене на роботу в Євросоюзі, а сама в Словаччині, а також допомагала на всіх етапах створення виду на проживання у цій країні. Все це було зроблено безкоштовно, без жодних витрат з мого боку. Дякую компанії JUNIJA Jobs!  
 • Оператори та водії

  Марина, 37 років

  Хочу висловити свою подяку агенціїї Junija Jobs за можливість працювати у Словаччині оператором на конвеєрній лінії. Я разом з іншими людьми поїхали на автозавод. Дана робота не з легких, але за неї я отримала оплату в рази більшу, ніж звикла. Для мене це була  можливість працювати офіційно на території Словаччини.Усі організаційні моменти по виготовленню документів менеджери JUNIJA Jobs зробили замість мене, швидко та професійно.
 • Оператори та водії

  Василь 27 років

  Привіт, мене звати Василь, я працюю в Словаччині водієм автонавантажувача. JUNIJA Jobs допомогла мені знайти роботу. робота не важка і досить цікава. Нам забезпечили житло з хорошими умовами, а також надають безкоштовний проїзд та талони на харчування.Великим плюсом роботи є те, що працюємо офіційно. Ми з товаришами безпечно працюємо без страху перевірки  та депортації. Тому роботою я задоволений! На вихідні відвідуємо столиці Братиславу або Відень. Знайомимось з європейськими містами
 • Догляд за пристарілими

  Валентина 45 років

  Хочу залишити свій відгук щодо роботи, яку мені підібрали в Junija Jobs. Вже півроку працюю доглядальницею в пансіонаті для хворих (здебільшого хворобою Альцгеймера). Цю роботу я обрала сама, адже вже маю досвід аналогічної роботи в Чехії. Під час оформлення документів я вивчала німецьку мову та згодом виїхала до Австрії. Працюю позмінно. В даній країні заробітна плата є однією з найбільших в Європі в такій сфері. То ж саме цим я і задоволена. Адже маю можливість не тільки забезпечити себе, але і допомогти своїм дітям.
 • Сезонна робота

  Сергій, 20 років

  Я – студент. Шукав роботу за кордоном на період канікул у ВУЗі. І звернувся до Junija Jobs. Перше, що мене запевнило, що тут не «кидалово» це те, що послуги агенції є безкоштовними. Працював помічником на кухні у зимовий сезон. Мав нагоду поспілкуватись німецькою мовою.Також в контракті я бачив всі умови, за якими я їду працювати, то ж попереду у мене не було жодних несподіванок. Вчу і вдосконалюю німецьку, щоб обов’язково повернутись на наступний рік. Дякую
 • Сезонна робота

  Вікторія та Олексій.

  Ми з чоловіком дуже хотіли працювати за кордоном. Знайомі порадили нам звернутися до Junija Jobs, так як вони вже їздили через це агенство і залишилися задоволеними. Так як ми ніколи раніше не працювали за кордоном, менеджер порадила нам нам «спробувати себе» на сезонних роботах. Ми обрали роботу у теплицях з вирощування квітів. Спочатку було досить важко, але згодом ми вже звикли до роботи і виконували її добре. Ми заробили немалі кошти, тому плануємо їхати знову. Тому що, в Україні таких грошей за короткий термін ми не заробимо ніколи. Дуже вдячні агенству JUNIJA Jobs.
 • Догляд за пристарілими

  Олеся, 36 років

  В Україні я працювала довгий час медсестрою. Але оплата праці була така, що на неї важко «вижити» не те, щоб ще й відкласти гроші. Тому я вирішила поїхати за кордон і почала пошуки надійного агенства, де підберуть мені роботу, можливо, навіть і за фахом. Я знайшла оголошення від Junija Jobs про те, що потрібні медсестри для догляду пристарілих в Австрії та Німеччині. Передзвонила і уточнила всю інформацію. Проте, дуже переживала, щоб мене не відправили  невідомо куди і т.д. Мої страхи розвіяли тоді, коли мені сказали, що працевлаштування є безкоштовним і те, що я можу підтягнути свої знання німецької мови на курсах, які вони ж і організовують. Я підписала контракт, отримала візу і виїхала в Австрію працювати. Робота в будинку пристарілих мені сподобалася, адже тут все набагато сучасніше, ніж в Україні. Графік роботи дозволяє не відривати себе від своєї сім'ї на довго. Оплата праці тут надзвичайно висока, тому я планую продовжувати контракт і працювати тут і надалі.

Процес працевлаштування

 • Дзвінок

 • Перегляд документів

 • Співбесіда

 • Оформлення документів

 • Офіційна відповідь

 • Виїзд та робота в обраній країні

ПІДТРИМКА ПІД ЧАС УСЬОГО ПРОЦЕСУ

Важлива інформація та питання

 1. У Вас є ліцензія?
  Так, у нас є ліцензія Мінсоцполітики України і ми працюємо офіційно.
 2. Скільки часу займає оформлення документів?
  Залежно від обраної Вами країни. Так як специфіка оформлення документів у кожної країни різна. Для докладної інформації зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.
 3. Які гарантії працевлаштування в Вашому агентстві?
  Ми - ліцензоване агентство, яке працює виключно на законних підставах. Гарантією працевлаштування є підписання контракту з працедавцем.
 4. Які додаткові витрати мене чекають?
  З додаткових витрат, Вам потрібно взяти з собою гроші на харчування і Ваші дрібні витрати в перший місяць проживання.
 5. Чи можу я їхати зі своїм цивільним чоловіком / дружиною?
  Так, можете. Ми підберемо вакансію, куди можуть їхати і працювати разом сімейні пари.
 6. На який період роботодавець гарантує мою роботу і перебування в Австрії, Німеччині, Словаччині?
  Ми гарантуємо довготермінове працевлаштування з правом пролонгації. Початкові терміни завжди вказані в контракті.
 7. Чи можете ви допомогти мені з орендою житла в країні працевлаштування?
  Так, всім працівникам  ми пропонуємо житло.
 8. Яким чином відбувається оплата за ваші послуги?
  Ми - ліцензоване агентство, яке працює виключно на законних підставах. Наші послуги з пошуку вакансії - БЕЗКОШТОВНІ.
 9. Які вакансії мені підійдуть, якщо мій рівень англійської / німецької – нижче середнього?
  У нас є безліч вакансій, які ми можемо Вам підібрати, то ж зверніться до наших менеджерів за кваліфікованою консультацією і ми обов’язково оберемо саме ту, яка Вам підходить.
 10. Що робити, якщо у мене немає закордонного паспорту?
  Для виїзду за кордон громадянин України повинен мати біометричний закордонний паспорт. Зверніться у міграційну службу для подачі документів і оформлення закордонного паспорту.
 11. Яким чином я можу бути впевнений, що мене працевлаштують?
  Наша компанія виступає гарантом підписання офіційного контракту між працівником та роботодавцем. Підбір вакансій для Вас є безкоштовним, то ж ніяких ризиків для Вас немає.

Дізнатись більше можна за телефоном:

032 243 86 60 Або введіть свій номер і ми вам перетелефонуємо