Робота в Угорщині

Роботу в Угорщині обирають молоді й активні люди, які готові багато та ефективно працювати. Робота в Угорщині є високооплачуваною та перспективною - працівники мають можливість здобути цінний досвід у новій для себе сфері та отримати фінансову незалежність. Угорщина відома великою кількістю виробничих галузей, тож тут роботу зможуть знайти як профільні спеціалісти, так і люди без досвіду роботи. Компанія JUNIJA Jobs пропонує допомогу у працевлаштуванні в Угорщині для громадян України та громадян Угорщини. Крім пошуку роботи, наші фахівці візьмуть на себе оформлення необхідних дозволів та візи для роботи в іншій країні. З компанією JUNIJA Jobs ви отримаєте фінансовий старт для подальшого розвитку та досвід працевлаштування в європейських країнах.
 • country ico Австрія
 • country ico Угорщина
 • country ico Словаччина
 • country ico Німеччина

Оператори та водії

 • Офіційна, довготривала та добре оплачувана робота (з підписанням трудового договору з працедавцем)
 • Робота на виробничих лініях, складах або логістичних центрах (позмінний графік роботи)
 • Оплачуване навчання (попередній досвід не вимагається)
 • Соціальний пакет (страхування, сплата податків та оплачувана відпустка)

Ми пропонуємо

 • Офіційне довготривале працевлаштування в Угорщині
 • Підписання договору з роботодавцем
 • Повний соціальний пакет протягом періоду роботи

Допомагаємо

 • Підбір вакансії згідно вмінь та навичок
 • Оформлення повного пакету документів
 • Візова підтримка у посольстві

Відгуки

 • Оператори та водії

  В'ячеслав, 38 років

  Добрий день, мене звати В'ячеслав. Хочу розказати про компанію JUNIJA Jobs котра офіційно влаштувала мене на роботу в Євросоюзі, а сама в Словаччині, а також допомагала на всіх етапах створення виду на проживання у цій країні. Все це було зроблено безкоштовно, без жодних витрат з мого боку. Дякую компанії JUNIJA Jobs!  
 • Фахівці

  Андрій, 39 років

  Завдяки JUNIJA Jobs я вже півроку працюю будівельником в будівельній компанії в Німеччині. Процес оформлення документів довготривалий, адже оформити німецькі дозвільні документи на роботу може не кожен. Проте в  JUNIJA Jobs оформили весь пакет документів професійно і я отримав візу. Під час оформлення документів я мав нагоду покращити свої знання німецької мови на курсах. Роботою я дуже задоволений, адже працюю офіційно і отримую велику заробітну плату.  За хороші показники роботодавець планує мене підвищити. Планую тут працювати надалі і дуже вдячний агенству за виконану роботу.
 • Оператори та водії

  Василь, 27 років

  Привіт, мене звати Василь, я працюю в Словаччині водієм автонавантажувача. JUNIJA Jobs допомогла мені знайти роботу. робота не важка і досить цікава. Нам забезпечили житло з хорошими умовами, а також надають безкоштовний проїзд та талони на харчування.Великим плюсом роботи є те, що працюємо офіційно. Ми з товаришами безпечно працюємо без страху перевірки  та депортації. Тому роботою я задоволений! На вихідні відвідуємо столиці Братиславу або Відень. Знайомимось з європейськими містами
 • Догляд за літніми людьми

  Валентина, 45 років

  Хочу залишити свій відгук щодо роботи, яку мені підібрали в Junija Jobs. Вже півроку працюю доглядальницею в пансіонаті для хворих (здебільшого хворобою Альцгеймера). Цю роботу я обрала сама, адже вже маю досвід аналогічної роботи в Чехії. Під час оформлення документів я вивчала німецьку мову та згодом виїхала до Австрії. Працюю позмінно. В даній країні заробітна плата є однією з найбільших в Європі в такій сфері. То ж саме цим я і задоволена. Адже маю можливість не тільки забезпечити себе, але і допомогти своїм дітям.

Робота в Угорщині для українців

Офіційна робота в Угорщині доступна для чоловіків та жінок віком від 20 років, які мають громадянство України, а також для угорськомовних громадян. Майбутні працівники повинні мати завершену середню освіту. Ми шукаємо відповідальних та цілеспрямованих фахівців, які готові працювати згідно робочого графіку працедавця та дотримуватись умов трудового договору. Оскільки компанія JUNIJA Jobs забезпечує легальне працевлаштування в Угорщині, кожен працівник отримує трудовий договір і повний соціальний пакет. Вам також не потрібно хвилюватися через пошук житла в Угорщині – ми забезпечуємо працівникам проживання.

 

В Угорщині є попит на працівників для виробництва та складів, тож чоловіки та жінки зможуть обрати собі бажану вакансію. Чоловікам переважно пропонують роботу на складах, заводах та фабриках, жінкам – на виробництві та сортуванні готової продукції. Легальне працевлаштування, яке ми пропонуємо, гарантує безпечні умови праці, вчасну оплату всім працівникам та різні заохочення.

Процес працевлаштування

 • Дзвінок

 • Перегляд документів

 • Співбесіда

 • Оформлення документів

 • Офіційна відповідь

 • Виїзд та робота в обраній країні

ПІДТРИМКА ПІД ЧАС УСЬОГО ПРОЦЕСУ

Важлива інформація та питання

 1. У Вас є ліцензія?
  Так, у нас є ліцензія Мінсоцполітики України і ми працюємо офіційно.
 2. Скільки часу займає оформлення документів?
  Залежно від обраної Вами країни. Так як специфіка оформлення документів у кожної країни різна. Для докладної інформації зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.
 3. Які гарантії працевлаштування в Вашому агентстві?
  Ми - ліцензоване агентство, яке працює виключно на законних підставах. Гарантією працевлаштування є підписання контракту з працедавцем.
 4. Які додаткові витрати мене чекають?
  З додаткових витрат, Вам потрібно взяти з собою гроші на харчування і Ваші дрібні витрати в перший місяць проживання.
 5. Чи можу я їхати зі своїм цивільним чоловіком / дружиною?
  Так, можете. Ми підберемо вакансію, куди можуть їхати і працювати разом сімейні пари.
 6. На який період роботодавець гарантує мою роботу і перебування в Австрії, Німеччині, Словаччині?
  Ми гарантуємо довготермінове працевлаштування з правом пролонгації. Початкові терміни завжди вказані в контракті.
 7. Чи можете ви допомогти мені з орендою житла в країні працевлаштування?
  Так, всім працівникам  ми пропонуємо житло.
 8. Яким чином відбувається оплата за ваші послуги?
  Ми - ліцензоване агентство, яке працює виключно на законних підставах. Наші послуги з пошуку вакансії - БЕЗКОШТОВНІ.
 9. Які вакансії мені підійдуть, якщо мій рівень англійської / німецької – нижче середнього?
  У нас є безліч вакансій, які ми можемо Вам підібрати, то ж зверніться до наших менеджерів за кваліфікованою консультацією і ми обов’язково оберемо саме ту, яка Вам підходить.
 10. Що робити, якщо у мене немає закордонного паспорту?
  Для виїзду за кордон громадянин України повинен мати біометричний закордонний паспорт. Зверніться у міграційну службу для подачі документів і оформлення закордонного паспорту.
 11. Яким чином я можу бути впевнений, що мене працевлаштують?
  Наша компанія виступає гарантом підписання офіційного контракту між працівником та роботодавцем. Підбір вакансій для Вас є безкоштовним, то ж ніяких ризиків для Вас немає.

Дізнатись більше можна за телефоном:

+38 032 243 86 60 Або введіть свій номер і ми вам перетелефонуємо