Робоча віза

Офіційне працевлаштування

Серед наших основних переваг для Вас  є те, що всі турботи та клопоти з оформленням дозвільних документів (чи це робоча віза для Німеччини, сезонний дозвіл на роботу чи дозвіл на тимчасове проживання) JUNIJA Jobs бере на себе. З першого нашого знайомства з Вами, ми обіцяємо максимально спростити для Вас усі питання з оформлення необхідних документів та подання їх у дозвільні інстанції та візові центри  в України чи за кордоном.

Важливим етапом для нас є вивчення Ваших документів, так як ми неодноразово вже згадували, що ми займаємось офіційним працевлаштуванням у наших партнерів. Тому нам необхідно ознайомитись з усіма документами для виїзду за кордон на роботу, які вимагаються іноземними міграційними установами. Наприклад: біометричний паспорт, диплом про освіту, довідка про несудимість, трудова книжка, свідоцтва, сертифікати та інше .

Наша агенція подбає про перелік документів на робочу візу, їх офіційний переклад, нотаріальне завірення або апостиль, про заповнення відповідних анкет та заявок для отримання робочої візи іноземними мовами. В нас можна ознайомитись з зразками заповнення анкети. Для окремих країн, вимогою є особиста подача документів та біометричних даних. Про це ми теж подбали – організовуємо для Вас трансфер з усіма документами в Україні чи за кордоном.

В залежності від країни, яку Ви обрали для свого працевлаштування,  процес та термін оформлення та отримання результатів буде відрізнятись відповідно до вимог законодавства іноземної держави. Час отримання робочих документів може бути від трьох до десяти тижнів. За цей час ми слідкуємо про стан Вашої справи разом з нашими іноземними партнерами. Після видачі цих паперів обов’язковим пунктом нашої роботи є підписання договору та трудового контракту.

Дізнатись більше можна за телефоном:

+38 032 243 86 60 Або введіть свій номер і ми вам перетелефонуємо