img

Про нас

JUNIJA Jobs – Ваша надійна компанія на ринку працевлаштування громадян України та громадян ЄС за кордоном, яка цінує свою репутацію серед клієнтів.

Ми працюємо за підтримки наших іноземних партнерів, що дає нам можливість забезпечити Вас офіційним, довготривалим та комфортним місцем роботи.

Перевагою нашої компанії є те, що наші усі послуги з пошуку місця роботи є безкоштовні. Ми комплексно допомагаємо Вам у підготовці документів для  офіційного працевлаштування. Ми турбуємось про кожного клієнта, тому наша команда намагається підібрати вакансію під Вас індивідуально. Ми враховуємо вікові особливості, досвід та навички, Ваше бажання до праці.

Одна з небагатьох в Україні, JUNIJA Jobs працює з різними проектами по легальному працевлаштуванню громадян України у Німеччині та Австрії по робочій візі.  При потребі надаємо можливість покращити свої знання на курсах німецької мови та медичної допомоги.

Для прозорості та Вашої безпеки ми провадимо свою діяльність, маючи ліцензію Міністерства соціальної політики України. Ми слідкуємо за змінами у законодавстві іноземних держав, щоб при можливості спрощувати окремі етапи в оформленні документів.

На даний час наші кандидати працюють в Австрії, Угорщині, Словаччині та Німеччині на посадах  водіїв автонавантажувачів, водіїв вантажних автомобілів, медичного персоналу, різноробочих, операторів  автоматизованих ліній, механіки та працівники складу. Для наших працівників організовуємо доїзд у країну роботи та додому, організовуємо житло та трансфером.

Дізнатись більше можна за телефоном:

+38 032 243 86 60 Або введіть свій номер і ми вам перетелефонуємо