The process of our cooperation

Серед великого вибору агенцій з працевлаштування за кордоном Вам потрібно обрати ту, якій Ви можете довірити вибір місця роботи та максимально спростить для Вас цей трудоємкий процес. Саме такою агенцією для Вас є JUNIJA Jobs.

Запрошуємо Вас поспілкуватись з нами в телефонному режимі (скайпом чи вайбером) або завітати до нас в офіс у Львові або Мукачеві і ми проконсультуємо по всіх питаннях, що стосується Вашого майбутнього працевлаштування за кордоном. Ми пропонуємо Вам чотири європейські країни з високим рівнем життя, стандартами та стабільним доходом.

На нашій співбесіді ми підберемо потрібну вакансію, попередньо вивчивши Ваші документи та відповідно до Вашої освіти та попереднього досвіду роботи.

Так як процес отримання дозволу на роботу чи робочої візи  відрізняється у кожній країні, тому більш детальні вимоги до документів ми Вам розкажемо після вибору певної вакансії.

Ми аналізуємо Ваші можливі шанси для отримання бажаного результату. Для цього ми робимо запити у різні іноземні установи, опрацьовуємо, готуємо (переклад на іноземну мову, нотаріальне завірення, заповнення анкет та заявок, виготовлення апостилю на оригінали документів) та організовуємо подачу документів для Вашого офіційного працевлаштування за кордоном. При потребі ми організовуємо трансфер (доїзд) для подачі Ваших біометричних даних (відбитків пальців). Процес очікування може тривати довший час, і ми пропонуємо Вам та сприяємо  використати його для вивчення іноземної мови або для професійного самовдосконалення. Це Вам полегшить адаптацію в новій країні.

 

Після отримання офіційного дозволу на роботу Ви підписуєте договір з працедавцем та успішно розпочинаєте Вашу роботу за кордоном. Для цього ми організовуємо доїзд, зустріч з  представниками роботодавця та поселення.

Але на цьому нашу допомога на закінчується. Наші менеджери завжди допоможуть Вам, якщо потрібно вирішити певні проблеми під час перебування за кордоном. Тому з нашого боку Ви відчуваєте підтримку на всіх етапах нашої спільної роботи.

Process of our cooperation

  • Call /Contact us

  • Submit application

  • Assess your partner

  • Sign a contract

  • Welcome your new employee

  • Departure and work in the chosen country

Support throughout the process

Need more information- contact us

032 243 86 60 Enter your number and we call you back